Dyskusja o działalności miłośniczej

Sprawy administracyjne oraz dyskusje na tematy wszelakie

Moderator: Moderatorzy

Słoneczny
Kierownik
Posty: 757
Rejestracja: 14 lis 2009, o 12:31

#61 Post autor: Słoneczny » 6 sty 2012, o 00:36

Locutus pisze: Och... Z Trambusa też wyleciałem... Ba! Pamiętam, że nawet mi jakoś tak z dziesięć lat temu na EKK dali bana na IP, chociaż nigdy na ichnie forum nie wchodziłem (nawet jako czytelnik). :lol:
Jak obaj dożyjemy 70+ to Ci powiem jak to było z trambusem... a na EKK ja też miałem bana jak sie okazało że mam o 30 lat mniej niż wszyscy myśleli...

Locutus pisze:Chcemy, chcemy.

I mam nadzieję, że ostatniego Twojego posta w tym wątku można potraktować jako historyczne nawiązanie stosunków dyplomatycznych (które może niebawem zaowocują całkiem realną współpracą) pomiędzy PKK i KWK. :-D
Z tą współpracą to sam wiesz, jak "żywo" w ogóle wygląda jakakolwiek działalnośc w Krakowie, więc fajerwerków bym się nagle nie spodziewał, mam nadzieję że okres krucjat minął.

Niestety... W końcu wystarczy popatrzeć, kto w ostatnim Przewoźniku Krakowskim obfocił przenajzacniejsze oblicze patrona ostatniego wozu EU8N. :twisted:
Jak byś nie widział, to ma monopol od dłuższego czasu na fotki w "przewoźniku".

Awatar użytkownika
lolek-12
Kierownik
Posty: 782
Rejestracja: 1 lis 2010, o 10:50
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów

#62 Post autor: lolek-12 » 6 sty 2012, o 13:33

I mam nadzieję, że ostatniego Twojego posta w tym wątku można potraktować jako historyczne nawiązanie stosunków dyplomatycznych (które może niebawem zaowocują całkiem realną współpracą) pomiędzy PKK i KWK. :-D
Można by zacząć od tego, by KWK poparło petycję ws. linii nocnych i przyłączyło się do zbierania podpisów.

sylwek2k
Dyrektor
Posty: 1506
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 00:00
Lokalizacja: kraków

#63 Post autor: sylwek2k » 6 sty 2012, o 14:00

Dreszczowiec pisze:Widać że stanąłem Ci w gardle niczym resztki karpia wigilijnego, ale daruj sobie insynuacje :-)
A ja dalej czekam na to obiecane 'jutro'. Moze kiedys doczekam sie, ze ono nastapi...

Słoneczny
Kierownik
Posty: 757
Rejestracja: 14 lis 2009, o 12:31

#64 Post autor: Słoneczny » 6 sty 2012, o 15:17

lolek-12 pisze:Można by zacząć od tego, by KWK poparło petycję ws. linii nocnych i przyłączyło się do zbierania podpisów.
Temat założony (link), zdania nikomu narzucić nie mogę, conajwyżej samemu podpisać, czego nie omieszkam uczynić.

Awatar użytkownika
lolek-12
Kierownik
Posty: 782
Rejestracja: 1 lis 2010, o 10:50
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów

#65 Post autor: lolek-12 » 6 sty 2012, o 15:31

N4020 pisze:Temat założony (link), zdania nikomu narzucić nie mogę, conajwyżej samemu podpisać, czego nie omieszkam uczynić.
A ja powiem: Dziękuję, jako pasażer komunikacji nocnej. Ja to podpisałem, ponieważ chcę, by w końcu miasto coś zrobiło w stronę polepszenia km nocnej.

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Posty: 7982
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 08:40
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

#66 Post autor: Locutus » 6 sty 2012, o 17:02

N4020 pisze:Jak obaj dożyjemy 70+ to Ci powiem jak to było z trambusem...
Nie wiem po co robić takie wielkie tajemnice z tego, że Trambus jest (czy też: przynajmniej wówczas był) po prostu forum, gdzie banuje (banowało?) się za prywatne sympatie i antypatie – i że ja sympatii administratorów swoją osobą nie wzbudziłem, wręcz przeciwnie? :lol:
N4020 pisze: a na EKK ja też miałem bana jak sie okazało że mam o 30 lat mniej niż wszyscy myśleli...
Ilu Ciebie wtedy było? Chyba trzech, o ile dobrze pamiętam? Takeś wtedy nawydziwiał, że wszyscy już kompletnie zdurnieli. :lol: A że ludzie na durnia wychodzić nie lubią, to i były tego efekty. :lol:
N4020 pisze: Z tą współpracą to sam wiesz, jak "żywo" w ogóle wygląda jakakolwiek działalnośc w Krakowie, więc fajerwerków bym się nagle nie spodziewał, mam nadzieję że okres krucjat minął.
Zdaję sobie z tego sprawę i zgadzam się z Tobą – na początek dobrze będzie jak definitywnie skończą się podjazdowe wojenki i zacznie atmosfera wzajemnego zrozumienia. A potem współpraca jakoś tak sama z siebie powinna przyjść – bo w gruncie rzeczy zależy nam chyba na tym samym: by po Krakowie jeździło się lepiej.
N4020 pisze: Jak byś nie widział, to ma monopol od dłuższego czasu na fotki w "przewoźniku".
Niestety... Jak już napisałem – dobrym miłośnikiem jest ten, który organizuje imprezy, na których pije się na umór a potem przysypia na plastikach przy masce, a złym (i nadającym się do zamknięcia w domu wariatów) ten, który chciałby jakiejś poprawy w krakowskiej komunikacji miejskiej.

Pozdrawiam!
LOKI
Komunikacja miejska ma być dla ludzi. Nigdy na odwrót.

Słoneczny
Kierownik
Posty: 757
Rejestracja: 14 lis 2009, o 12:31

#67 Post autor: Słoneczny » 6 sty 2012, o 17:20

Locutus pisze: Nie wiem po co robić takie wielkie tajemnice z tego, że Trambus jest (czy też: przynajmniej wówczas był) po prostu forum, gdzie banuje (banowało?) się za prywatne sympatie i antypatie – i że ja sympatii administratorów swoją osobą nie wzbudziłem, wręcz przeciwnie? :lol:
Nie schlebiaj sobie zbytnio :P

Ilu Ciebie wtedy było? Chyba trzech, o ile dobrze pamiętam? Takeś wtedy nawydziwiał, że wszyscy już kompletnie zdurnieli. :lol: A że ludzie na durnia wychodzić nie lubią, to i były tego efekty. :lol:
Na EKK sam ze sobą nie rozmawiałem.

Zdaję sobie z tego sprawę i zgadzam się z Tobą – na początek dobrze będzie jak definitywnie skończą się podjazdowe wojenki i zacznie atmosfera wzajemnego zrozumienia. A potem współpraca jakoś tak sama z siebie powinna przyjść – bo w gruncie rzeczy zależy nam chyba na tym samym: by po Krakowie jeździło się lepiej.

Zobaczymy, jak zareaguje całe środowisko.

Niestety... Jak już napisałem – dobrym miłośnikiem jest ten, który organizuje imprezy, na których pije się na umór a potem przysypia na plastikach przy masce, a złym (i nadającym się do zamknięcia w domu wariatów) ten, który chciałby jakiejś poprawy w krakowskiej komunikacji miejskiej.
Śledziłeś może wpisy na FB pod planowaną "nocką" ? :twisted: Zapis o pełnoletności uczestników, gdy coś takiego firmuje KKMK jest dla mnie conajmniej śmieszny.

Awatar użytkownika
pawelenator
Kierownik
Posty: 885
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:53
Lokalizacja: Kraków Azory
Kontakt:

#68 Post autor: pawelenator » 6 sty 2012, o 17:23

Locutus pisze: Nie wiem po co robić takie wielkie tajemnice z tego, że Trambus jest (czy też: przynajmniej wówczas był) po prostu forum, gdzie banuje (banowało?) się za prywatne sympatie i antypatie – i że ja sympatii administratorów swoją osobą nie wzbudziłem, wręcz przeciwnie? :lol:
Nie trzeba robić tajemnic, bo można poszukać wstecz na Trambusie. Waśnie Locutus vs ADAŚ sam kiedyś przypadkiem znalazłem. Teraz już na Trambusie nie banują, ale też i mało kto tam pisze.
Locutus pisze:Zdaję sobie z tego sprawę i zgadzam się z Tobą – na początek dobrze będzie jak definitywnie skończą się podjazdowe wojenki i zacznie atmosfera wzajemnego zrozumienia. A potem współpraca jakoś tak sama z siebie powinna przyjść – bo w gruncie rzeczy zależy nam chyba na tym samym: by po Krakowie jeździło się lepiej.
Właśnie. Powinny się skończyć wszelakie wojenki podjazdowe, wywlekanie brudów, zajmowanie się pomówieniami czy też powtarzaniem plotek (vide niektóre posty Dreszczowca i nie tylko). Dobrze, że są na tym forum osoby, którym naprawdę zależy, by relacje pomiędzy forami, które do niedawna stały niemalże w opozycji wobec siebie były coraz lepsze. Petycji związanej z nockami tylko dlatego nie podpisywałem, że nie korzystam z linii nocnych. Ale rozważam jej podpisanie.

Awatar użytkownika
lolek-12
Kierownik
Posty: 782
Rejestracja: 1 lis 2010, o 10:50
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów

#69 Post autor: lolek-12 » 6 sty 2012, o 17:48

pawelenator pisze:Petycji związanej z nockami tylko dlatego nie podpisywałem, że nie korzystam z linii nocnych. Ale rozważam jej podpisanie.
Ale tutaj chyba nie ma co rozważać - sytuacja nie jest najlepsza i tutaj nie raz były narzekania na komunikację nocną. Każdy głos się liczy, by miasto się sprawą zajęło.

Awatar użytkownika
Locutus
Moderator
Posty: 7982
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 08:40
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

#70 Post autor: Locutus » 7 sty 2012, o 10:18

N4020 pisze:Nie schlebiaj sobie zbytnio :P
Ktoś musi. :lol:
N4020 pisze: Na EKK sam ze sobą nie rozmawiałem.
Ale na forum Gazety był wtedy Voith, Lestat i bodajże BJ621 (czy jakoś tak). :lol:

A skoro mnie zbanowali na EKK za Gazetę (przypominam, że na forum EKK nie wszedłem ani razu w życiu), to Ciebie pewnie też. :P
N4020 pisze: Zobaczymy, jak zareaguje całe środowisko.
Ano zobaczymy... Trzymajmy kciuki za pozytywny przebieg całości – bo sytuacja, w której miłośnicy skaczą sobie do gardeł właściwie nawet nie bardzo wiadomo o co (o przynależność forumową – tak jakby emkaem był pseudokibicem, a forum klubem piłkarskim :?: ), była cokolwiek absurdalna i idiotyczna.
N4020 pisze: Śledziłeś może wpisy na FB pod planowaną "nocką" ? :twisted: Zapis o pełnoletności uczestników, gdy coś takiego firmuje KKMK jest dla mnie conajmniej śmieszny.
Nie śledziłem... Odkąd nie ma mnie w Krakowie i z przyczyn obiektywnych w nockach uczestniczyć nie mogę, nie śledzę już dyskusji ich dotyczących...

Pozdrawiam!
LOKI
Komunikacja miejska ma być dla ludzi. Nigdy na odwrót.

Awatar użytkownika
pawelenator
Kierownik
Posty: 885
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:53
Lokalizacja: Kraków Azory
Kontakt:

#71 Post autor: pawelenator » 7 sty 2012, o 11:48

N4020 pisze:Zapis o pełnoletności uczestników, gdy coś takiego firmuje KKMK jest dla mnie conajmniej śmieszny.
Śmieszny to mało powiedziane. Tym bardziej, że wśród zadeklarowanych na FB uczestników są osoby niepełnoletnie.

Awatar użytkownika
pawelenator
Kierownik
Posty: 885
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:53
Lokalizacja: Kraków Azory
Kontakt:

#72 Post autor: pawelenator » 28 sty 2012, o 18:27

Od obiecanego postu Dreszczowca mija dziś dokładnie miesiąc (to "jutro" to miał być 28 grudnia, jest 28 stycznia), więc ja poruszę jedną kwestię:
Dreszczowiec pisze:Pawle Pawle, dorośnij troszkę psychicznie. Zarzuty są również do Ciebie, przecież to Ty darłeś się o pani lekkich obyczajów z Kazimierza, czy o wygolonych częściach ciała pewnych osób.... Napisze to raz jeszcze darłeś się tak jakbyś co najmniej był pod wpływem środków odurzających.
Dreszczowiec pisze:W większym gronie powiadasz, tak aby połowa wagonu na KLM słyszała ? Czy tez może na wszelakich imprezach opowiadasz to na prawo i lewo ? Chciałeś mieć przykład to Ci go podałem, odwracasz kota ogonem bo jest Ci głupio że trafiłeś na kogoś kto Ci to wypomniał przy kolegach z forum :) . I to nie są plotki bo słyszałem to już 2 razy stojąc może 2-3 metry od Ciebie.
Tu należą się z mojej strony drobne wyjaśnienia:
Po pierwsze - mówienie o "osobie lekkich obyczajów" wyrażane w różnych formach było poniekąd formą zemsty na tej osobie za pewne wydarzenia i do tego się przyznaję z całą tego świadomością. Odwołuję to okręślenie wobec tej osoby.
Po drugie - temat rozpoczął wtedy osobnik określany mianem "prawdziwego miłośnika" na łamach Przewoźnika.

Dreszczowiec
Pasażer
Posty: 11
Rejestracja: 24 gru 2011, o 15:41
Lokalizacja: Kraków

#73 Post autor: Dreszczowiec » 29 sty 2012, o 14:01

Pawle nie moja wina że zachowujesz się jak duże dziecko. Nie przypominam sobie żebym zabrał Ci lizaka, a rzucasz się jak nie wiem co :-)

Nie mam zamiaru bić dalej piany bo do niczego to nie prowadzi... ale Ty jak widać dość nie masz :O
Pozdrawiam
Marek

A no bo tak !

sylwek2k
Dyrektor
Posty: 1506
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 00:00
Lokalizacja: kraków

#74 Post autor: sylwek2k » 31 sty 2012, o 00:50

Ja tez sie nie doczekalem odpowiedzi... ale w sumie mnie to nie dziwi... zwykle jak padaja konkrety i to dosyc powazne, to wiekszosc ucieka... Takze brak odpowiedzi Dreszczowca mnie nie dziwi.. wszak nie mialby nic do powiedzenia :]

Awatar użytkownika
pawelenator
Kierownik
Posty: 885
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:53
Lokalizacja: Kraków Azory
Kontakt:

#75 Post autor: pawelenator » 31 sty 2012, o 22:26

Może nie tyle nie ma nic do powiedzenia, co jego wiedza w dużej mierze bazuje na plotkach i temu podobnych. Do tego osobnik ten jest tendencyjny i stronniczy. Porusza tylko wybrane negatywne kwestie omijając dziwnym trafem te, które dotyczą tzw "prawdziwych miłośników" (były poruszone w tym temacie). Obiecanie reszty wypowiedzi na przysłowiowe jutro i niespełnienie tej obietnicy dowodzi jedynie gołosłowności.
Co do plotek, to doskonale wiem o tym, że ci tzw. "prawdziwi miłośnicy" na swoim zamkniętym forum urządzają sobie jazdy po całej swej konkurencji, a wiem to od co najmniej roku (nie wszyscy od nich trzymają język za zębami, szkoda tylko, że nie skopiują paru wypowiedzi).

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „V. Inne”