Platforma Komunikacyjna Krakowa

"Komunikacja miejska ma być dla ludzi, nigdy na odwrót"
Teraz jest 21 lis 2017, o 14:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lis 2015, o 11:56 
Dyrektor

Lw25 napisał(a):
tiross napisał(a):
Reklamy atakują nas z każdej strony, dlatego proponuję, by do Regulaminu dodać punkt o zakazie umieszczania reklam komercyjnych w postach i podpisach, zwłaszcza tych niedotyczących komunikacji.

Zgadzam się z tym. Zresztą przykład widać nawet na tej stronie...

Popieram.

PostNapisane: 15 sty 2016, o 00:45 
Dyrektor

Kaszmir adminem! :) Sam się nie pochwalił, ale gratuluję awansu, zmiana na + bo według mnie, odkąd tu jestem przez te kilka lat, to był to człowiek numer jeden wśród moderatorów, witamy nowego admina! :D

PostNapisane: 15 sty 2016, o 01:37 
Administrator

flosan napisał(a):
Kaszmir adminem! :) Sam się nie pochwalił, ale gratuluję awansu, zmiana na + bo według mnie, odkąd tu jestem przez te kilka lat, to był to człowiek numer jeden wśród moderatorów, witamy nowego admina! :D

Nic wielkiego, nie traktuję tego jako awans ;) W Admince wszyscy są równi - admini, moderatorzy i osoby odpowiedzialne za profil facebook pkk. Natomiast od jakiegoś czasu i tak wykonywałem sporo czynności administracyjnych, więc uznaliśmy, że będzie po prostu czytelniej dla wszystkich jeśli ranga będzie odpowiadała temu, co robię. Ogólnie czeka nas też trochę roszad w Gronie Administracyjno-Moderatorskim - o wszystkich poinformujemy Was, gdy tylko sami skończymy je ustalać.

PS. Na dowód, że ranga nie jest najważniejsza - kiedyś już byłem adminem na pkk, sam się zdegradowałem bo chciałem skupić się na sprawach moderatorskich :-)

PostNapisane: 15 sty 2016, o 08:07 
Kierownik

Kaszmir napisał(a):
PS. Na dowód, że ranga nie jest najważniejsza - kiedyś już byłem adminem na pkk, sam się zdegradowałem bo chciałem skupić się na sprawach moderatorskich :-)

Tak było w pierwszej wersji forum, która powstała wiosną 2009 roku i upadła we wrześniu tego samego roku przez parę nieprzychylnych osób.

PostNapisane: 19 sty 2016, o 04:03 
Administrator

A zatem obiecane ogłoszenia personalne. Trochę zmian zaszło!

1. Z grona moderatorskiego odeszli pawelenator (moderator globalny) oraz Valcyte (moderator lokalny, odpowiedzialny za "Kolej" oraz "Prywatnych Przewoźników"). Dziękujemy im za współpracę i wspólne doświadczenia.

2. W zamian, do grona junior moderatorów przyjęliśmy użytkownika dominik07317. Przejął on działy po Valcyte, a zatem "Kolej" oraz "Prywatnych Przewoźników". Jak zwykle przy dodawaniu nowych moderatorów, prosimy Was Drodzy Forumowicze o wyrozumiałość podczas gdy dominik07317 stawia pierwsze moderatorskie kroki ;) A w razie jakichś problemów/sugestii, najlepiej zgłaszać to przez wiadomości prywatne.

3. Ja zostałem przemianowany na administratora. Od dłuższego czasu i tak pełniłem funkcje administracyjne, miałem także dostęp do panelu administratorów, którego używałem wręcz codziennie. Dlatego postanowiliśmy, że dla czytelności i przejrzystości forum będzie lepiej, jeśli ranga będzie odpowiadała temu, czym się zajmuję.

4. W zamian, jopek36, lw25 i tarantulaw2 zostali przemianowani z moderatorów lokalnych na globalnych. Dodatkowo, maria będzie teraz zajmować się całym działem "Kraków".

5. I jeszcze postanowiliśmy stworzyć osobną rangę ("Moderator fb pkk" - kolor niebieski) dla użytkowników, którzy wspólnie z administratorami i moderatorami pkk pomagają przy nazdorowaniu profilu facebook. Są to: bielanek, lukaskrk i scyzor663.

Może też zaznaczę - nie traktuję zmian rang jako awanse (w szczególności nie traktuję tak swojej). W gronie moderatorskim wszyscy są równi, i w przypadku dyskusji każdy głos liczy się tak samo. Celem powyższych zmian było lepsze dostosowanie funkcji do tego, co robią i chcą robić poszczególne osoby.

To chyba tyle!

PostNapisane: 16 mar 2017, o 23:02 
Administrator

Witamy na forum nowego Administratora Technicznego - Adrian. Adrian zaoferował się by przenieść forum na jego serwer i pomógł przy przenosinach. Od teraz dołączy do Mseifer w zajmowaniu się sprawami serwerowymi. To dzięki niemu forum jest mniej awaryjne ;)

Dodatkowo do grona Administratorów dołączył Jopek36. To Jopek36 zajął się niedawną reorganizacją działów na forum, włożył w to mnóstwo pracy i deklaruje, że jeszcze będzie to doszlifowywał. Przy przenosinach pomagał mu też scyzor663, który jednak z racji ilości wolnego czasu woli pozostać jako wyłącznie Moderator fb pkk. Obu jesteśmy bardzo wdzięczni :)

Do tego zrezygnowaliśmy z rangi Moderatorów Lokalnych, a dotychczasowi członkowie - maria i dominik07317 - dołączyli do globalnych Moderatorów. Dzięki temu w sytuacji nagłej (atak na forum albo jakiś wyjątkowo nieczytelny post) będą mogli pomóc niezależnie od działu w którym się on znajduje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]